Audi Q5 RS ateitis vis dar neaiški. Gerbėjams dar teks palaukti

Audi Q5 RS ateitis vis dar neaiški. Gerbėjams dar teks palaukti

Apie Audi Q5 RS modelį, gandai pirmą kartą pasirodė maždaug prieš penkerius metus. Internete buvo galima surasti nemažai oficialių ir neoficialių kalbų apie Audi Q5 RS. Buvo galima rasti detalias šio automobilio specifikacijas, pamatyti jo formas ar net surasti datą, kada planuojama paleisti naujuosius gražuolius į prekybą. 

Tačiau visai neseniai, Audi vadovybė paskelbė, kad Audi Q5 RS modelio greitu metu paleisti į prekybą neplanuoja. Audi „Q5“ serijos produktų vadovė Michaela Benz per intervių automobilių mėgėjų žurnalui „Autocar“ patvirtino, kad artimiausių metu, „RS Q5“ debiutui planų nėra.

Galerija: „Audi SQ5 Glacier White Metallic“ patobulinta ABT kompanijos

„Džiaugiamės, kad mūsų RS modeliai sulaukia tokio didelio populiarumo“, – pradėjo ji. „Bet mes pradėsime nuo įprastų SQ5 TDI ir TFSI atitinkamose rinkose ir pamatysime, kas iš to išeis.“

Na tik įdomu viena – kiek dar metų reikės, kol Audi nuspręs pristatyti šį gražuolį miesto džipuką, kuris slėps tikrą žvėrį po savo kapotu. RS serijos automobiliai nėra skirti kiekvienam, todėl galbūt Audi siekia, kad tai būtų išskirtinis ir ilgai lauktas jų kūrinys. Pamatysime!

Parašykite komentarą