Audi planuose perimti Bentley kontrolę

Audi planuose perimti Bentley kontrolę

Paskutiniu metu, „Volkswagen“ grupė restruktūrizuoja savo įmones, siekdami sustiprinti rinkos kontrolę, bei efektyviau valdyti visas savo grupės įmones. Sklinda kalbos, kad Audi planuose perimti „Bentley“ kontrolę, „Rimac“ ketina įsigyti „Bugatti“ prekės ženklą, na o „Lamborghini“ ir „Ducati“ prekių ženklų likimas bus sprendžiamas jau labai greitai.

Galerija: „Bentley Flying Spur V8“

Ka visa tai reiškia? Tai reiškia, kad artimiausiu metu mus gali pasiekti labai daug naujovių visose „Volkswagen“ grupės įmonėse. Šiuo metu „Audi“ ir „Porsche“ kaip tik kuria „Premium Platform Electric“ (PPE)” ir šaltiniai teigia, kad būtent ši sistema gali būti naudojama naujuosiuose „Continental GT“ ir „Flying Spur“. Taip pat kalbama, kad naujieji „Bentley“ modeliai bus mažiau blizgūs, siekiant skatinti tvarios prabangos suvokimą, bet tuo pačiu išliks išskirtiniai.

2019 metais, britų prabangos prekės ženklas uždirbo 65 mln. Tačiau šie metai neatrodo labai sėkmingi niekam, dėl daug kur galiojančių karantino suvaržymų ir neaiškumų dėl viso Brexit proceso. Tačiau viskas atrodo labai įdomiai!

Parašykite komentarą